OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2018/2019

GRATULACJE DLA JAKUBA KRAJNIKA

08.10.2018 r.

20180620_125542.jpg

Gratulacje dla Jakuba Krajnika, ucznia klasy VIII B, który został członkiem Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej!
Gratulacje od Ministra Edukacji Narodowej

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM

19.11.2018 r.

Uczennice naszej szkoły: Maria (IV C) i Amelia Sobczyńska (VI A) w poniedziałek brały udział w XI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w kategorii recytacja wiersza. GRATULUJEMY OGROMNEGO SUKCESU!!!

KONKURS NA KOMIKS

Zofia Żbikowska z klasy VI A zajęła pierwsze miejsce w bibliotecznym konkursie na komiks o bibliotece organizowany przez Bibliotekę pod Kotem i Myszą.
GRATULUJEMY!!!

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Nasi uczniowie lubią historię i zdobywają wysokie miejsca w konkursach ogólnopolskich poświęconych przeszłości Polski. Oto w  Konkursie na Prezentację Multimedialną o tematyce historycznej w ramach XI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej zajęli następujące miejsca:

II miejsce – Monika Bajurska z klasy IVA

IV miejsce – Oliwia Brennenstuhl z klasy VB

VI miejsce – Jan Kwaśniewski z klasy VA

Gratulujemy!

SUKCES MICHAŁA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORIGAMI

Michał Franczak z klasy II c zajął drugie miejsce w VIII Ogólnopolskim  Konkursie Origami "Magia zamknięta w papierze", temat edycji „W świecie historii i legend”. Michał wykonał w świetlicy piękną pracę ilustrującą legendę o Smoku Wawelskim.Gratulacje!!!

GRATULACJE DLA JAKUBA KRAJNIKA

GRATULACJE!!!

Jakub Krajnik uczeń klasy VIII B został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Biologii. Życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników wiedzy biologicznej.

KONKURS MY FIRST MAGAZINE - WRĘCZENIE NAGRÓD

TYTULOWE2.jpg

We wtorek dwie uczennice naszej szkoły wraz z Panią Karoliną Łoś pojechały do SP 13 w Gdyni odebrać nagrody w III Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim "My First Magazine".   Zosia Żbikowska   z klasy 6 A   zdobyła  nagrodę główną w kategorii komiks. Wiktoria Langowska z klasy 8 A zdobyła nagrodę główną w kategorii opowiadanie. Jeszcze raz gratulujemy!!!

Zobacz więcej

SUKCES MICHAŁA MROWICKIEGO

Miło nam poinformować, iż Michał Mrowicki, uczeń klasy VIII A, zakwalifikował sie do finału Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego. Serdecznie gratulujemy i życzymy Światła Ducha Świętego na ostatnim etapie, który odbędzie sie 6 kwietnia w Rumii.

SUKCES STANISŁAWA KOZAKA 

Starożytne pojemniki

Z przyjemnością informujemy że uczeń klasy VII b Stanisław Kozak został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019. Serdecznie gratulujemy!!

zadzwoń do nas

 (58) 347 72 12 

adres: 

80-419 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19

© 2014 by JB

Strona dumnie wspierana przez Wix.com

Szanowna Użytkowniczko, szanowny Użytkowniku

Uprzejmie informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka z siedzibą w Gdańsku używa technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych tylko i wyłącznie w celu analizowania ruchu  na stronach  i w Internecie.  Szkoła  Podstawowa  nr 24 w Gdańsku nie personalizuje wyświetlanych treści. Realizując rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) uprzejmie informujemy, że do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP twojego urządzenia, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje.

Administratorem danych będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Gustawa Morcinka, 80-819 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19, zaś podmiotem przetwarzającym dane będzie Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka, ul. Lilli Wenedy 19, 80-419 Gdańsk.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij link „Nie wyrażam zgody”. Klikając link „przejdź do serwisu” zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej. W każdym momencie możesz wycofać zgodę wysyłać maila na adres gdansksp24@gmail.com w tytule wpisując „wycofanie zgody”.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now