RADA PEDAGOGICZNA - ROK SZKOLNY 2019/2020

  1. BOŻENA ZGŁOBICKA - DYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel - zajęcia w kl. 1A, 1B, 1C,

  2. MAŁGORZATA DZIENISZEWSKA - WICEDYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel - matematyka,

  3. GRAŻYNA RZEWUSKA - WICEDYREKTOR SZKOŁY, nauczyciel - zajęcia rewalidacyjne,

  4. ELŻBIETA ADAMOWICZ - nauczyciel muzyki, rytmiki, wychowawca świetlicy,

  5. IZABELA ARCZYKOWSKA-GUMIENNA - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 7B,

  6. ROMANA BABNIS - nauczyciel matematyki, zajęcia rewalidacyjne,

  7. JEANETTA BŁAŻEK - nauczyciel - zajęcia rewalidacyjne,

  8. MAGDALENA BOJAROWSKA - nauczyciel wychowania fizycznego,

  9. BARBARA BRZOZOWSKA - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 4A,

  10. ANNA CHYLA - nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. 8A,

  11. KATARZYNA CZARNOBAJ - nauczyciel chemii,

  12. AGNIESZKA DARDZIŃSKA - wychowawca świetlicy,

  13. MAGDALENA DĄBROWSKA - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca kl. 8B,

  14. JOLANTA DELBAS - nauczyciel w przedszkolu - oddział przedszkolny 0B,

  15. AGNIESZKA DOSTATNI - nauczyciel biologii,

  16. MONIKA DUTKIEWICZ - nauczyciel języka angielskiego,

  17. OLGA ELANDT - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 2A,

  18. BARBARA FIERKA - nauczyciel - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

  19. MARTA GAJEWSKA - nauczyciel techniki, informatyki, języka francuskiego, edukacji
    dla bezpieczeństwa, wychowawca kl. 5C,

  20. BEATA GLEJT - nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy,

  21. MAŁGORZATA GRABAN - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2A,

  22. KAROLINA GRAFF - nauczyciel w przedszkolu - oddział przedszkolny 0B,

  23. AGNIESZKA HRYCAK - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, etyki, wychowawca kl. 4A,

  24. WŁADYSŁAWA JASIŃSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1A,

  25. MAGDALENA KACZMAREK - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 3C,

  26. MARCIN KAMIŃSKI - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 8A,

  27. EWA KARCZEWSKA - nauczyciel matematyki,

  28. DAGMARA KLINKOSZ - nauczyciel (pedagog specjalny), wychowawca klasy kl. 5A,

  29. ARKADIUSZ KOBIELA - wychowawca świetlicy,

  30. EWA KOŁODZIEJ - wychowawca świetlicy, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie,

  31. IZABELA KOPERSKA - nauczyciel (pedagog specjalny) - oddział przedszkolny 0B,

  32. IZABELA KORWEL - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 3C,

  33. AGNIESZKA KOSKO-HOŁOWCZYC - nauczyciel języka niemieckiego, historii,
    wychowawca kl. 6B,

  34. JOANNA KOSTYK - nauczyciel w przedszkolu - oddział przedszkolny 0A,

  35. DOMINIKA KOWALIK - logopeda, zajęcia rewalidacyjne,

  36. PIOTR KRAWCZYK - nauczyciel wychowania fizycznego,

  37. LESZEK KREJCZY - nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. 6A,

  38. DOROTA LANGE - nauczyciel (pedagog specjalny),

  39. ANNA LANGOWSKA - nauczyciel języka angielskiego,

  40. WERONIKA LENARCIK-ŚMIGIELSKA - nauczyciel języka niemieckiego,
    wychowawca kl. 5B,

  41. RENATA LESZCZYŃSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1C,

  42. JOLANTA LEWIŃSKA - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 1A, nauczyciel informatyki,

  43. KAROLINA ŁOŚ - nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. 7A,

  44. ALEKSANDRA MAJEWSKA-PORZEZIŃSKA - nauczyciel gimnastyki korekcyjnej,

  45. MAŁGORZATA MARCINIAK - wychowawca świetlicy, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej,

  46. MATEUSZ MICHALSKI - nauczyciel wychowania fizycznego,

  47. IZABELA MITUKIEWICZ - nauczyciel religii,

  48. AGNIESZKA NOWAK - nauczyciel (pedagog specjalny) -  oddział przedszkolny 0A,

  49. PAULINA PAWŁOWSKA-WRÓBEL - nauczyciel języka angielskiego,

  50. VIOLETTA PIASECKA - nauczyciel - zajęcia  rewalidacyjne,

  51. PATRYCJA PIECHOCKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 3B,

  52. AGNIESZKA PIERNICKA - nauczyciel wychowania fizycznego,

  53. IWONA PIETRASZEK - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2B,

  54. PIOTR PILIPIENKO - nauczyciel gimnastyki korekcyjnej,

  55. AGNIESZKA PRZYBYLSKA - nauczyciel przyrody, geografii,

  56. MONIKA RUMPCZICK - nauczyciel matematyki, wychowawca kl. 4B,

  57. MONIKA SADOWSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2C,

  58. TERESA SCHWARZ-SŁOMIŃSKA - pedagog szkolny,

  59. PAULINA SIEBIERT - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1B,

  60. IWONA SIKORSKA - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 6A,

  61. IZABELA SIWIAK - nauczyciel informatyki, techniki, bibliotekarz, wychowawca kl. 7B,

  62. ELŻBIETA SOBOLEWSKA - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 3A,

  63. ALEKSANDRA SOWA - nauczyciel (pedagog specjalny) - zajęcia rewalidacyjne,

  64. IWONA STANKIEWICZ - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 7A,

  65. ANNA SZYMANOWSKA - nauczyciel bibliotekarz, doradca zawodowy,

  66. MONIKA WIDEŁ-WYSOCKA - nauczyciel (pedagog specjalny) - kl. 3A,

  67. DOROTA WIECZOREK-KŁOSOWSKA - psycholog, zajęcia rewalidacyjne,

  68. KINGA WNUK - nauczyciel w przedszkolu - oddział przedszkolny 0A,

  69. ANNA WODNICKA - nauczyciel (pedagog specjalny), wychowawca kl. 5D,

  70. ALICJA WYKRZYKOWSKA - nauczyciel matematyki, fizyki, wychowawca kl. 6C,

  71. KATARZYNA ZAKOLSKA - wychowawca świetlicy,

  72. HALINA ZAWALICH - nauczyciel religii.

 

zadzwoń do nas

 (58) 347 72 12 

adres: 

80-419 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19

© 2014 by JB

Strona dumnie wspierana przez Wix.com

Szanowna Użytkowniczko, szanowny Użytkowniku

Uprzejmie informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka z siedzibą w Gdańsku używa technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych tylko i wyłącznie w celu analizowania ruchu  na stronach  i w Internecie.  Szkoła  Podstawowa  nr 24 w Gdańsku nie personalizuje wyświetlanych treści. Realizując rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) uprzejmie informujemy, że do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP twojego urządzenia, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje.

Administratorem danych będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Gustawa Morcinka, 80-819 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19, zaś podmiotem przetwarzającym dane będzie Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka, ul. Lilli Wenedy 19, 80-419 Gdańsk.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij link „Nie wyrażam zgody”. Klikając link „przejdź do serwisu” zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej. W każdym momencie możesz wycofać zgodę wysyłać maila na adres gdansksp24@gmail.com w tytule wpisując „wycofanie zgody”.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now