ŚWIETLICA SZKOLNA 2019/2020

(PN-PT godz. 06:30 - 17:00)

ŚWIETLICOWE ABC...

Aktywnie uczestniczymy w pracach i zajęciach prowadzonych w świetlicy.

Biegać, gwizdać i krzyczeć możemy TYLKO! na boisku.

Czujemy się w świetlicy jak w domu.

Dbamy o sprzęty, gry i zabawki w świetlicy.

Egoistyczne zachowania ostawiamy za drzwiami!

Fantazja i humor są tu mile widziane!

Gdy jesteś smutny, masz problem, ktoś cię skrzywdził...–­ powiedz o tym, postaramy się ci pomóc!

Hałas przeszkadza nam w nauce i zabawie!

Idąc na spacer, boisko, nie oddalamy się od grupy!

Jesteśmy wszyscy gospodarzami świetlicy.

Każdy z nas pamięta o zasadach i umowach obowiązujących w świetlicy.

Lubimy wzajemnie sobie pomagać.

Łatwo zapamiętać: STARANNIE! odrabiamy zadanie domowe!

Mówimy ładnie i wyraźnie, pamiętając o czarodziejskich słówkach:

            DZIEŃ DOBRY, PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM, DO WIDZENIA!

Nie przerywamy nikomu w rozmowie, a gdy ktoś mówi do nas­ ­­­- słuchamy!

Opiekujemy się młodszymi i pomagamy im.

Pamiętamy o myciu rąk – szczególnie przed jedzeniem!

Razem się bawimy i razem SPRZĄTAMY po zabawie!

Staramy się, aby nam było dobrze z innymi, a innym z nami.

Tylko gapy zapominają o swoich rzeczach pozostawionych w świetlicy.

Uprzejmość obowiązuje nas wszystkich!

Wychodząc ze świetlicy ZAWSZE! pytamy o pozwolenie!

Zasada jest taka: wszyscy jesteśmy dla siebie MILI!

Żarty są mile widziane, ale tylko wtedy, gdy nie sprawiają nikomu przykrości!


 

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

swietlica miniatura.jpg

„Ja, Świetliczak ślubuję...” - tymi słowami, uczniowie klas pierwszych, oficjalnie zobowiązali się do przestrzeganie zasad, panujących w świetlicy szkolnej. Razem z wychowawcami świetlicy, popłynęli w rejs po Wyspach: Wiedzy, Zręczności, Zasad i Zabawy. Po ich pokonaniu udowodnili, że „Odznaka Świetliczaka” jest właśnie dla nich. Dzięki temu uczniowie, pasowani przez Panią Wicedyrektor szkoły, uroczyście dołączyli do świetlicowej gromady.

Zobacz więcej

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

tytulowe.jpg

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas 1-3. Indywidualne wyobrażenie o aniołach każdego uczestnika pozwoliło na stworzenie wyjątkowej galerii. Tygodniowe, anonimowe głosowanie dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej oraz poszczególnych nauczycieli wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła Anna Warot z klasy 3B, drugie - Oliwia Żmigrodzka z 2A, trzecie miejsce przyznano Wiktorii Engler z 1C. Wyróżniono wszystkich uczestników, dlatego wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz więcej

BAL KARNAWAŁOWY MŁODSZEJ GRUPY WIEKOWEJ

bal miniatura.jpeg

Dnia 11.02.2020 r. klasy 0-3 ruszyły w karnawałową podróż na roztańczoną Wyspę. Lot samolotem, afrykańskie wędrówki, tańce z kokosami, a nawet bitwa na taniec. Odwiedziliśmy tajemnicze miejsca i wypowiedzieliśmy magiczne zaklęcie, aby spotkać się z Królem Wyspy, który pokazał nam swój świetny taniec. To niezapomniane przeżycia! Taneczna zabawa przyniosła wiele radości a młodzi roztańczeni turyści zostali nagrodzeni za swój udział i zaangażowanie drobnymi upominkami.

Zobacz więcej

zadzwoń do nas

 (58) 347 72 12 

adres: 

80-419 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19

© 2014 by JB

Strona dumnie wspierana przez Wix.com

Szanowna Użytkowniczko, szanowny Użytkowniku

Uprzejmie informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka z siedzibą w Gdańsku używa technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych tylko i wyłącznie w celu analizowania ruchu  na stronach  i w Internecie.  Szkoła  Podstawowa  nr 24 w Gdańsku nie personalizuje wyświetlanych treści. Realizując rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) uprzejmie informujemy, że do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP twojego urządzenia, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje.

Administratorem danych będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Gustawa Morcinka, 80-819 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19, zaś podmiotem przetwarzającym dane będzie Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka, ul. Lilli Wenedy 19, 80-419 Gdańsk.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij link „Nie wyrażam zgody”. Klikając link „przejdź do serwisu” zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej. W każdym momencie możesz wycofać zgodę wysyłać maila na adres gdansksp24@gmail.com w tytule wpisując „wycofanie zgody”.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now