OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2019/2020

SUKCES ZOSI ŻBIKOWSKIEJ Z KLASY VII A

miniatura.JPG

Zosia zdobyła III miejsce w konkursie plastyczno-literackim im. Prezydenta Pawła Adamowicza "Gdańsk: ja i moje miasto" organizowanym przez Gdańskie Stowarzyszenie Stypendystów Fahrenheita przy współpracy z III LO w Gdańsku. Nagrodę odebrała podczas ceremonii przyznania stypendium Fahrenheita w Urzędzie Miejskim. GRATULUJEMY!!!

Zobacz więcej

SUKCES MARCELA PAPROTY Z KLASY III C

Z wielką przyjemnością informujemy, że nominowany do udziału w XVII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Gdańsk moje miasto" Marcel Paprota, uczeń klasy III c uzyskał wyróżnienie. Marcel z dumą stwierdził, że wygrał to wyróżnienie dla szkoły i swojej klasy.

SUKCES NASZYCH UCZENNIC Z VII A

zosia i zosia miniatura.jpg

Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych - „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.” Mamy podium! 26 i 27 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku Brzeźnie odbyła się dwudziesta druga edycja konkursu „ Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych” . Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIIa – Zofia Karalus oraz Zofia Żbikowska. Dziewczyny startowały w konkursie plastycznym w kategorii klas VII- VIII raz klas licealnych. Wykonały wspólną pracę plastyczną oraz wzięły udział w warsztatach muzycznych. 27 listopada odbyła się uroczysta gala z udziałem Wiceprezydenta Miasta Gdańska Piotra Kowalczuka oraz Pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdańska ds. Osób Niepełnosprawnych Pani Ewy Kamińskiej, z rąk których dziewczyny odebrały nagrodę za zajęcie III miejsca. Uczennicom klasy VII a serdecznie gratulujemy!

Zobacz więcej

 

 

SUKCESY, SUKCESY!

IMG_20191119_092205.jpg

19 listopada czworo naszych uczniów wzięło udział w konkursie recytatorskim organizowanym w ramach XII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej. Marysia, Giuila, Oliwka i Szymon przygotowywali się pod czujnym okiem pani Ani i pani Karoliny, ale było warto! Szymon zajął 1 miejsce, Oliwia 2, a Marysia 4!!! Wszystkim gratulujemy!!!

Zobacz zdjęcia

GALA FINAŁOWA XII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ

konkurspatriotyczny kiniatura.jpg

Wielu uczniów naszej szkoły zostało laureatami różnych konkursów w ramach XII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej, a mianowicie:
Konkurs Fotograficzny o Tematyce Patriotycznej: Olga Pęśko - III miejsce
Konkurs Recytatorski o Tematyce Patriotycznej: Szymon Pudełko - I miejsce, Oliwia Kubicka - II miejsce, Maria Chyla - IV miejsce, Giulia Pezzella - wyróżnienie
Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej: zespół dziewczynek z kl. VIC - VI miejsce
Niektórzy z laureatów osobiście odebrali dyplomy i puchary. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

PIERWSZA WRZESZCZAŃSKA CHOINKA

choinka tytulowe.jpg

Uczennice klasy 4 B Małgorzata Lis, Klaudia Wasilczuk, Julia Majewska i Weronika Ziemkiewicz oraz uczennica klasy 8 A Martyna Łada brały udział w I Wrzeszczańskiej Choince. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, silnego wiatru i chłodu wystąpiły wspaniale.

Zobacz zdjęcia

KOLEJNY SUKCES LITERACKI!

Zuzanna Matczak z klasy VI B zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Mitologicznym

„Z mitologią za pan brat”!  Gratulujemy!

SUKCESY LITERACKIE NASZYCH UCZNIÓW

Z wielką radością informujemy o sukcesach literackich naszych uczniów! Klasa 5 C zdeklasowała rywali i opanowała prawie całe podium XI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Pod ojczystym niebem" w kategorii klas 4-6!
I miejsce - Igor Wcześny (kl. 5 C)
III miejsce - Ania Fraser (kl. 5 C)
wyróżnienia: Maria (kl. 5 C), Julia Bajurska (kl. 5 A)
Duma nas rozpiera!!! GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
Z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do pochwalenia się Naszymi szkolnymi twórcami! Mamy nadzieję, że długo nie będziemy musieli czekać!

MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Międzynarodowy Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży „Twórcza Polska i Polonia”
Komisja jurorska oceniła prace nadesłane przez 330 autorów i ogłosiła werdykt. Laureatką konkursu, w kategorii Proza, została uczennica klasy 8 A, Olga Pęśko, autorka opowiadania "Od książki się zaczęło". 
Gratulujemy, Olgo!

KURATORYJNY KONKURS INFORMATYCZNY

Zofia Pior-Kucińska z klasy VIII b została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego. Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI MARATONÓW CZYTELNICZYCH

Informujemy, że w dniu 12 maja zostały nadesłane oficjalne wyniki Wielkich Maratonów Czytelniczych realizowanych w roku szkolnym 2019/2020. Tytuły finalistek otrzymały uczestniczki każdego z konkursów:
1) na poziomie 2-3 „Spotkacie nowych przyjaciół” (VIII edycja) tytuł finalistki uzyskała: Anna Warot z klasy 3 b;
2) na poziomie 4-6 „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” (XI edycja) tytuł finalistki uzyskała: Julia Kleindienst z klasy 6 b
3) na poziomie 7-8 „W lustrze książki” (IX edycja) tytuł finalistek uzyskały:
Zofia Pior-Kucińska z klasy 8 b
Oliwia Brożek z klasy 7 a
Zofia Karalus z klasy 7 a
Nagrody książkowe ufundowało Miasto Gdańsk. W przypadku osób, które uzyskały tytuł finalisty jest to zestaw dwóch książek. Sposób doręczenia nagród zostanie ogłoszony w odrębnym komunikacie. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa. Wszystkim biorącym udział w konkursach serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kontynuacji przygody z książką w przyszłości.

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Z wielka radością informujemy, że Jan Krzyżanowski i Stanisław Kozak z klasy 8 b zostali laureatami w XXV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. mjra Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

zadzwoń do nas

 (58) 347 72 12 

adres: 

80-419 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19

© 2014 by JB

Strona dumnie wspierana przez Wix.com

Szanowna Użytkowniczko, szanowny Użytkowniku

Uprzejmie informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka z siedzibą w Gdańsku używa technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych tylko i wyłącznie w celu analizowania ruchu  na stronach  i w Internecie.  Szkoła  Podstawowa  nr 24 w Gdańsku nie personalizuje wyświetlanych treści. Realizując rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) uprzejmie informujemy, że do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP twojego urządzenia, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje.

Administratorem danych będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Gustawa Morcinka, 80-819 Gdańsk, ul. Lilli Wenedy 19, zaś podmiotem przetwarzającym dane będzie Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka, ul. Lilli Wenedy 19, 80-419 Gdańsk.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij link „Nie wyrażam zgody”. Klikając link „przejdź do serwisu” zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej. W każdym momencie możesz wycofać zgodę wysyłać maila na adres gdansksp24@gmail.com w tytule wpisując „wycofanie zgody”.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now